В Авакова розповіли про порушення на День перемоги: є кримінальні справи

На травневі свята поліція працює в посиленому режимі

В Авакова розповіли про порушення на День перемоги: є кримінальні справи

Поліція відкрила 13 кримінальних проваджень через порушення закону під час святкування Дня перемоги над нацизмом в Україні 8 та 9 травня.

Про це в ефірі програми "Сьогодні День" на телеканалі "Україна 24" розповів радник міністра внутрішніх справ Арсена Авакова Михайло Апостол.

"Поліція і всі структури, які входять до системи МВС, практично другий тиждень працюють у посиленому режимі. І хочу сказати, що як на великодніх святах, так і вчорашній-позавчорашній день серйозних порушень не було. Було 13 кримінальних справ відкрито. Багато це чи мало, коли відбулося понад 700 заходів, взяли участь більш як 50 тисяч людей? Я вважаю, що це дуже мало, що поліція впоралась із цими задачами", - заявив радник Авакова.

Читайте також: Не сперечайся з дурнем - Дробович висловився про День перемоги в Україні та Росії

Популярні відео

Апостол розповів про причини відкриття кримінальних проваджень:

"Це виготовлення і поширення комуністичної та нацистської символіки. У Запорізькій області чотири такі випадки є, у Закарпатській, Сумській - два, в Луганській, Одеській, Миколаївській - один. У Львівській області це була наруга над пам'ятником".

За його словами, така статистика є "ложкою дьогтю в бочці меду" і не псує загальну картину для країни.

Раніше історик Ярослав Грицак в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив, що українці можуть відзначати свято перемоги над нацизмом два дні - 8 і 9 травня.

Джерело Україна 24 Теги