Послаблення карантину: санлікар Ляшко попередив українців

Всі регіони України вийшли з червоної зони карантину

Послаблення карантину: санлікар Ляшко попередив українців

Головний державний санлікар, заступник глави МОЗ Віктор Ляшко в ефірі програми "Сьогодні День" на телеканалі "Україна 24" прокоментував вихід усіх українських регіонів з червоної зони карантину. За його словами, розслаблятися поки зарано.

"Ми вийшли з пікового навантаження, і захворюваність поступово йде на спад. Але ми не повинні розслаблятись, бо це не скасування карантинних обмежень, це тільки зняття жорстких карантинних обмежень. Для того щоб не повернутись у червоний рівень епідемічної небезпеки, треба свідомо ставитись до виконання протиепідемічних обмежень", - зазначив Ляшко.

Читайте також: Україна готова ввести паспорти вакцинації: деталі від міністра

Популярні відео

Нагадаємо, що третя хвиля коронавірусу в Україні минула, червоних зон на мапі вже не залишилось. Сумська область була останньою, де діяли жорсткі обмеження. Після вихідних вона в жовтій зоні. Від лютого червоними були 14 регіонів та місто Київ. Посилені обмеження в регіонах діяли в середньому 37 днів.

Раніше міністр охорони здоров'я Максим Степанов в ефірі телеканалу "Україна 24" спрогнозував спалах коронавірусу після травневих свят.

Джерело Україна 24 Теги