"Відбувся легким переляком": Рінат Ахметов розповів, як ледь не заразився коронавірусом

Тест ПЛР спочатку показав позитивний результат

"Відбувся легким переляком": Рінат Ахметов розповів, як ледь не заразився коронавірусом

Президент ФК "Шахтар" Рінат Ахметов дав ексклюзивне інтерв'ю ведучому програми "Великий футбол" Олександру Денисову, в якому розповів про те, чи хворів він на коронавірус COVID-19.

"Одного разу була ситуація: у мене було спілкування і з'ясувалося, що ця людина була інфікована і захворіла. Потім, наступного дня, коли зателефонувала і сказала мені про це, то моє обличчя б прикрасило будь-які поминки. Я вже відчуваю, що всі симптоми в мене зібралися в одну секунду. Я відчуваю - все болить. Починаю перевіряти, десять разів перевірив - все добре, все нормально. Але в підсумку, як зараз пам'ятаю, це було 7 березня, я здав ПЛР і тест показав позитивний результат. Ну я вже відчуваю, що все, температура. А до цього симптомів не було. Наступного дня знову здаю - знову позитивний. Ну все, думаю, в мене позитивний тест. Починаю міряти сатурацію: раз міряєш - там одне показує, другий - друге показує, третій - третє показує. В мене 3 чи 4 різні прилади на кожному пальці - і сидиш цілодобово міряєш. В результаті за великим рахунком, нічого немає.

Думаю, може в легкій формі щось проходить. Потім минуло днів 4-5, думаю: дай-но здам ПЛР, здав - все нормально, негативний. Ну, думаю, щось не так, тепер не знаєш, чому вірити. І щодня я почав здавати ПЛР протягом 10-15 днів. Весь час - негативний. Тобто я відбувся легким переляком. Але я хочу сказати, що стан дуже неприємний, коли тобі сказали "позитивний" і ти йдеш, я як зараз пам'ятаю, ось тут ребро закололо, а я думаю: "Ух ти, ти дивись, як працює, як працює! Ребра виламує", - розповів Ахметов.

Джерело Канал "Футбол 1" Теги