Може бути онкологія — експертка пояснила небезпеку стаканчика з кавою

Українців закликали уважно стежити за упаковкою продуктів

Може бути онкологія — експертка пояснила небезпеку стаканчика з кавою

Чим може бути небезпечний харчовий пластик, розповіла голова ГО "Споживча довіра" Олена Куликова в програмі "Споживач має право" на телеканалі "Україна 24".

"Ми переважно перейшли на паперові стаканчики для гарячих напоїв. Всі вже зрозуміли, що при нагріванні відбувається міграція всіляких шкідливих речовин, але при цьому у нас з полістиролу залишаються кришечки. Полістирол — це той самий матеріал, який при нагріванні або контакті з гарячими напоями виділяє стирол у чистому вигляді. Так, ця кількість мінімальна, але якщо врахувати, скільки кави ми випиваємо на вулиці, ці речовини накопичуються в організмі, і тут може бути й онкологія, і все що завгодно. Всі ці пластики тестуються при температурі до 60 градусів, тому якщо напій дуже гарячий — ніхто не знає, скільки вони виділяють шкідливих речовин", — сказала вона.

Читайте також: В Україні може підскочити ціна на популярний продукт через Росію

Популярні відео

Експерт закликала уважно стежити за тим, яку тару або упаковку використовувати.

"В Європі є норми безпеки, в Україні немає. Це говорить про те, що "порятунок потопаючих — справа рук самих потопаючих". Ми повинні бути максимально уважними, пластиків величезна кількість. Ми повинні розуміти - що можна нагрівати, що не можна, під які продукти можна використовувати, під які не можна", — пояснила вона.

Раніше професор Лариса Баль-Прилипко розповіла про небезпечну "добавку" в зелені.

Джерело Україна 24 Теги