Є спеціальні сценарії — експерт про розміщення військ біля кордону з Росією

Військовий експерт розповів, чи потрібно стягувати ЗСУ до кордону

Є спеціальні сценарії — експерт про розміщення військ біля кордону з Росією

Військовий експерт Анатолій Кравчук розповів у програмі "Україна Завтра" на телеканалі "Україна 24", чи потрібно Україні розміщувати військові табори біля кордону для захисту від загрози з боку Росії.

"Я не бачу в цьому ніякої потреби (в розміщенні українських військових таборів біля кордонів з Росією — ред.), тому що військовий табір ні про що не говорить. Є спеціальні сценарії, які прораховані — з якого боку, найімовірніше, можуть бути завдані удари, і це постійно фіксується розвідкою. Для цього потрібно, щоб були певні розвідознаки, і це не табори, а створення ударних угруповань, які повинні висуватися в певний час і прорвати нашу оборону", — сказав він.

Читайте також: Маємо справу з чекістами: озвучено сценарій можливого вторгнення Росії в Україну

Популярні відео

За словами експерта, поки що безпосередньої загрози немає.

"З нашого боку немає потреби створювати військові табори на противагу створенню таборів Російською Федерацією. Бойова готовність з'являється тоді, коли є безпосередня загроза на певному напрямку. Зараз ми не фіксуємо цю загрозу, ми просто фіксуємо значне скупчення сил уздовж кордонів. Немає сигналів, що на певному напрямку може бути здійснена агресія. Також не потрібно забувати, що ми восьмий рік живемо в стані війни, постійно воюємо, ми готові не тільки теоретично, але й практично", — сказав він.

Раніше ексрадник Путіна Андрій Ілларіонов в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, чи можливе в майбутньому примирення України та Росії.

Джерело Україна 24 Теги