"Велике будівництво" Зеленського відремонтує один з найбільших мостів Чернігівщини

Всього в області відремонтують 182 км доріг державного значення та 14 мостів до кінця року

"Велике будівництво" Зеленського відремонтує один з найбільших мостів Чернігівщини

У Чернігівській області відремонтують 45-річний аварійний міст через річку Снов. Зараз біля мосту будують об'їзну і тимчасову переправу, старий міст закриють на капітальний ремонт вже до кінця року, інформує Чернігівська ОДА.

Міст через р. Снов є одним з найбільших в області, його довжина – 270,5 м. Він забезпечує зв'язок між низкою адміністративних центрів. Тут ходить транспорт аграрних та лісозаготівельних підприємств, міжнародний транзит, легкові авто, пасажирські та шкільні автобуси. Міст важливий і для туристів, адже річка Снов – одне з найпопулярніших місць літнього відпочинку.

Обстеження показало, що на мосту вже є ознаки руйнування бетонних частин та тріщини на опорних конструкціях. Тому об’єкт внесли до програми президента Володимира Зеленського "Велике будівництво".

Читайте також: "Велике будівництво": Київщина отримає ще 5 оновлених приймальних у лікарнях

За планом капітального ремонту відновлять проміжні та крайні опори, змонтують прогонову будову, влаштують мостове полотно, шар гідроізоляції, деформаційні шви, асфальтобетонне покриття. Також зроблять нові тротуари, систему водовідведення, освітлення тощо.

Загалом за програмою Зеленського "Велике будівництво" на Чернігівщині цього року відремонтують 182 км доріг державного значення та 14 мостів.

Як повідомляв координатор "Великого будівництва", заступник голови Офісу президента Кирило Тимошенко, в Одеській області за програмою Володимира Зеленського завершили один із головних довгобудів регіону – міст через Хаджибейський лиман. Його капітально відремонтували та розширили до 6 смуг, що дозволить збільшити пропуск транспорту.

Джерело Україна 24 Теги