Степанов про вакцинацію до значної дати: "У нас є всі можливості"

"В Україні можна проводити 400-500 тисяч щеплень на добу", - сказав Степанов

Степанов про вакцинацію до значної дати: "У нас є всі можливості"

Глава Міністерства охорони здоров'я Максим Степанов в ефірі програми «Сьогодні Ввечері» на телеканалі «Україна 24» розповів про плани вакцинації від коронавірусу до Дня Незалежності.

«Все залежить від постачання вакцин, від наявності вакцин в Україні. Зараз ті сигнали, які ми отримуємо від наших партнерів, з якими проплачені контракти, вони істотно збільшать свої постачання в травні, червні, липні, і ми будемо максимально все робити, щоб якнайбільше українців отримали щеплення. У нас є всі можливості для цього, я маю на увазі систему охорони здоров'я. Але головне питання - наявність вакцин», - зазначив Степанов.

Читайте також: Степанов жорстко відповів на запитання про вакцину: "Цього не буде"

Популярні відео

Він наголосив, що в міністерстві розраховують, що (компанії – ред.) почнуть більш-менш дотримуватися графіка, закладеного в контрактах щодо вакцин.

«Якщо говорити мовою цифр, можливість нашої системи - при 11 тис. кабінетів щеплень, навіть якщо ми будемо робити 40-50 щеплень на добу, це близько 400-500 тис. щеплень на добу. Помноживши на кількість робочих днів, ми отримаємо близько 10 млн щеплень на місяць, а ще є мобільні бригади, центри вакцинації. Все-таки зараз постачання вакцин поновилися - до 20 травня ми очікуємо поставки Pfizer, має прийти до 500 тис. доз; прийшов Sinovac - 500 тис. доз, ще чекаємо 1 млн доз Sinovac у травні. Сьогодні я провів зустріч з власником Serum Institute, він також обіцяє, що зрештою уряд Індії дасть дозвіл на експорт вакцин, як мінімум 500 тис. доз ми чекаємо в цьому місяці; 1,4 млн доз чекаємо від AstraZeneca за ініціативи COVAX», - заявив міністр.

Читайте також: Українці змінюють ставлення до вакцинації — соціолог назвав дві причини

Раніше міністр охорони здоров'я Максим Степанов розповів, чому вакцину від коронавірусу не можна купити в аптеці.

Джерело Україна 24 Теги