Україна введе COVID-паспорти — Степанов розповів подробиці

Глава МОЗ пояснив, що являтиме собою паспорт вакцинації

Україна введе COVID-паспорти — Степанов розповів подробиці

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов розповів, що являтимуть собою COVID-паспорти, які планує ввести Україна.

"Це дійсно ковід-сертифікати. Сьогодні ми провели нараду разом з двома віцепрем'єрами, Федоровим і Стефанішиною, була пророблена кропітка робота. Для нас важливо, що всі дані, які там будуть міститися, повністю захищені, це дані з нашої центральної бази даних, які ми будемо вивантажувати залежно від бажання того чи іншого громадянина.

Ми будемо повністю синхронізувати з Європейським Союзом, а також з іншими країнами, тому що українці подорожують не тільки в Євросоюз. Дані, які хочуть бачити наші європейські колеги, всі зрозумілі та відомі, ми повністю до цього готові, готові до будь-яких їхніх побажань. Яким чином вони вирішать — для кожної країни окремо чи повністю для всього ЄС — це питання до Європейського Союзу. Мені здається, що це буде єдиний формат. Все це буде в електронному вигляді, якщо нудно буде роздрукувати на папері, це QR-код з зашифрованими даними", — сказав він.

Читайте також: Вакцинація в Україні: міністр розповів про амбітні плани до Дня Незалежності

Популярні відео

Міністр назвав плановані терміни введення такого паспорта.

"Нам не потрібен законодавчий орган, ми розуміємо, що треба нормативно, достатньо буде рішень уряду. Наша мета — щоб ми до 1 липня могли запустити такий документ, він у тому числі буде інтегрований у додаток "Дія", — сказав Степанов.

Раніше директор Київського міжнародного інституту соціології Володимир Паніотто назвав дві причини, які підштовхують українців змінити думку про вакцинацію.

Джерело Україна 24 Теги