У Кличка розповіли, чи продовжать навчальний рік у Києві через карантин

У КМДА пояснили, в якому режимі працюватимуть школи

У Кличка розповіли, чи продовжать навчальний рік у Києві через карантин

Директорка департаменту освіти і науки Київської міськдержадміністрації Олена Фіданян в ефірі програми "Сьогодні День" на телеканалі "Україна 24" розповіла, як працюватимуть навчальні заклади в Києві після послаблення карантину.

На запитання, чи продовжать навчальний рік через карантин, Фіданян відповіла:

"Тут трішечки всі заплуталися. Навчальний рік, згідно з законодавством, триває до 1 липня. Тут немає нічого нового. Це було закладено в законі, який був прийнятий у 2020 році. Отже, навчальний рік має тривати до 1 липня. Але червень - це інший місяць для закладів освіти. У червні триває державна підсумкова атестація для випускних класів, до яких мають відношення і дев'яті класи, і четверті, які цього року звільнені від державної підсумкової атестації. А також державна підсумкова атестація у вигляді ЗНО для 11-х класів. У зв'язку з тим, що проходить низка таких заходів, а раніше, ще до COVID-19, тривали пришкільні табори - перші два тижні діти могли їх відвідувати, то навчальний рік і завершувався як правило до 1 липня. Нічого нового цього року немає".

Читайте також: Карантин в Україні: чиновник розповів про роботу шкіл та садочків після 5 травня

Популярні відео

Водночас вона зазначила, що "навчальний рік як сидіння за партами в місті Києві триватиме до завершення травня – до 28 травня включно".

"З 31 травня по 11 червня ми рекомендували закладам освіти проводити групові індивідуальні заняття у разі потреби – або підтягнути дитину за знаннями, або розвинути її знання з певного предмета", - додала Фіданян.

Раніше міністр охорони здоров'я Максим Степанов в ефірі телеканалу "Україна 24" спрогнозував спалах коронавірусу після травневих свят.

Джерело Україна 24 Теги