Гордон заступився за Дудя в скандалі з Івангаєм: він дуже чесна людина

Журналіст вважає, що в результаті скандалу виграли обидві сторони

Гордон заступився за Дудя в скандалі з Івангаєм: він дуже чесна людина

Журналіст Дмитро Гордон в ефірі програми "Час Голованова" на телеканалі "Україна 24" заступився за російського журналіста Юрій Дудя, який опинився в центрі скандалу після інтерв'ю з Youtube-блогером Івангаєм (EeoneGuy, справжнє ім'я Іван Рудський - ред.).

"Що стосується Юрія Дудя - він дуже чесна людина. Він іноді навіть справляє враження дивної людини, злегка схибленої на своїй чесності. У нас з ним зайшла розмова про одну людину, не буду говорити, хто це. Він мені каже - що ви думаєте, якщо коротко, про цього політика? Я кажу - нещодавно ми їли з ним. Юрій Дудь цілком серйозно запитав - ви що, сиділи за одним столом зі злодієм? Цілком серйозно, широко розплющивши очі. Я подумав - боже, який хороший хлопець", - сказав він.

Читайте також: Готовий заплатити 100 тисяч доларів за інтерв'ю - Гордон назвав три відомі прізвища

Популярні відео

Гордон вважає, що Дудь мав рацію, коли вирізав фрагмент інтерв'ю з Івангаєм, де згадувалися радянські репресії, Голодомор і війна Росії проти України.

"Текст, який викинутий, я і зараз слухав. Читав сам текст - він сумбурний. Правильно зробив, що викинув. Там плюсу для Івангая, думаю, немає. Але виграли обидва. Я дивився кілька днів тому, було 19 млн переглядів. Зараз вже 20. Івангай вже виграв - плюс мільйон", - сказав журналіст.

Читайте також: Путіну потрібен Київ: Гордон назвав причину

Нагадаємо, блогер Івангай звинуватив журналіста Юрія Дудя в боягузтві та цензурі.

"Дудь вирізав головний меседж. Моя прабабуся - жертва Голодомору. Дідусь - жертва НКВС-репресій. А тепер Україна має війну з Росією", - написав блогер у соцмережах.

Раніше журналіст Дмитро Гордон в ефірі телеканалу "Україна 24" пояснив позицію колишнього лідера СРСР Михайла Горбачова щодо війни Росії проти України.

Джерело Україна 24 Теги