Школи виходять із локдауну: у Кличка повідомили, як змінилися правила

У КМДА розповіли подробиці про повернення дітей до школи після локдауну

Школи виходять із локдауну: у Кличка повідомили, як змінилися правила

З 5 травня в Києві з пом'якшенням карантину поновлюється робота навчальних закладів. Подробиці розповіла директор департаменту освіти та науки КМДА Олена Фіданян в програмі "Сьогодні День" на телеканалі "Україна 24".

"Ми готові до повернення в приміщення навчальних закладів. Київ не припиняв навчального процесу ні на один день, ми працювали в дистанційній формі в разі необхідності. Рік тому ми були слабшими в розумінні, як готувати приміщення до повернення. Але тепер ми напрацювали свої документи, регламент, якого дотримуємося. Одна з вимог міського голови Віталія Кличка — це наявність засобів, які убезпечують перебування у приміщенні. Минулого року в Києві було закуплено дезінфікуючих засобів більш ніж на 80 млн гривень", — сказала вона.

Читайте також: Карантин в Україні: чиновник розповів про роботу шкіл та садочків після 5 травня

Популярні відео

Фіданян розповіла, як буде організований навчальний процес. Зокрема, вона запевнила, що в школи повернеться харчування.

"Стосовно суворого носіння масок, то ми дослухаємося до рекомендацій медицини. Зараз таких чітких рекомендацій щодо масок немає. До того ж ми повертаємося не до помаранчевої зони, а вже до жовтої. Це означає, що правила трохи м'якші. Необов'язково носити маску всім, але у дітей, у яких є якісь захворювання, тяжче проходить COVID-19, то вони можуть бути в масках. Також всім педпрацівникам купили щитки, які також можна надягати", — сказала вона.

Чиновниця додала, що залишається вимірювання температури на вході до школи, а також вхід різних класів у різні двері будівлі школи.

Раніше міністр охорони здоров'я Максим Степанов в ефірі телеканалу "Україна 24" спрогнозував спалах коронавірусу після травневих свят.

Джерело Україна 24 Теги