Ексрадник Путіна розповів, як США можуть підтримати Україну військами

Андрій Ілларіонов розповів, чого Україні чекати від візиту держсекретаря США Блінкена

Ексрадник Путіна розповів, як США можуть підтримати Україну військами

Чого можна очікувати від зустрічі президента України Володимира Зеленського з держсекретарем США Ентоні Блінкеном, розповів президент Інституту економічного аналізу, ексрадник президента РФ Володимира Путіна Андрій Ілларіонов в програмі "Час Голованова" на каналі "Україна 24".

"Візит держсекретаря США в Україну — це важлива подія, безумовно, але не варто його переоцінювати. Всі, слова, які потрібно сказати, будуть сказані, але необхідно дивитися на справи. Є мій список із 15 пунктів, є список Арсенія Яценюка з 12 пунктів, є список Атлантичної ради — 10 пунктів, є список Конгресу США — це 6 пунктів. І якщо говорити про міру підтримки України, найбільш повномасштабний пакет підтримки — це той, що запропонували ми, і він поступово зменшується і доходить до Конгресу США, у якого найскромніший пакет. А далі вступає адміністрація США, яка не виконує жодного з цих пунктів. Не 15, не 12, а навіть 6 пунктів Конгресу. Якщо все обмежиться лише словами..." — сказав він.

Читайте також: Ексрадник Путіна пояснив, у чому вигода для Європи від "Північного потоку - 2"

Популярні відео

Ілларіонов пояснив, яких реальних дій чекає від США.

"Проведення військових маневрів на території України, спільне патрулювання повітряного простору України, регулярне патрулювання флотами країн НАТО Чорного моря, розміщення на ротаційній основі частини НАТОвських і американських військ впродовж цього літнього сезону, коли є ризик великомасштабних неприємностей, призначення посла, призначення спецпредставника і ще низка заходів, які потрібно вжити. Поки про жоден із цих кроків ні Блінкен, ні Байден не говорили", — сказав він.

Нагадаємо, раніше Андрій Ілларіонов розповів, чи можливе у майбутньому примирення України та Росії.

Джерело Україна 24 Теги