Діють як у Грузії: Ляшко про роздачу російських паспортів на Донбасі

У 2008 році світ проковтнув російську агресію в Грузії, зараз цього допустити не можна, вважає політик

Діють як у Грузії: Ляшко про роздачу російських паспортів на Донбасі

Росія, роздаючи паспорти на окупованій території, діє за старими стандартними методами. Про це в ефірі програми "Час Голованова" на каналі "Україна 24" сказав лідер Радикальної партії Олег Ляшко.

"Нічого нового Росія не робить, вони те саме робили в Абхазії та Осетії, роздали мешканцям цих грузинських територій російські паспорти, а потім пішли на танках їх "захищати" від нібито грузинської агресії. І тоді, в 2008 році, світ це проковтнув, до того ж, Саакашвілі зробили ледь не агресором проти мирних Сухумі й тих територій, а в реальності це була російська агресія. Те, що сьогодні Кремль робить на Донбасі, роздаючи паспорти нашим громадянам, - це продовження тієї ж політики: спочатку роздали паспорти, потім введуть туди війська відкрито під приводом "захисту громадян Російської Федерації", - сказав політик.

Читайте також: Ексдепутат про гучний крок Росії: їздитимуть до Києва за візами

Популярні відео

Ляшко нагадав, що потрібно посилювати санкційний тиск на Росію.

"Путін у своєму посланні сказав, що Росія закінчується там, де закінчується російська мова. Світ повинен на це реагувати. Потрібно посилювати санкційний тиск. Сьогодні очевидно всьому світу, що Москва і Путін не хочуть миру на Донбасі, вони тримають Донбас в заручниках, щоб через нього тримати в заручниках всю Україну", - сказав Ляшко.

Читайте також: Євросоюз змінив ставлення до Путіна: журналіст пояснив, що чекає на Росію

Нагадаємо, раніше журналіст Дмитро Гордон в ефірі програми "Час Голованова" на телеканалі "Україна 24" відреагував на видачу російських паспортів на окупованих територіях Донецької та Луганської областей.

Джерело Україна 24 Теги