Карантин в Україні: чиновник розповів про роботу шкіл та садочків після 5 травня

Олег Рубан розповів про порушення карантинних обмежень

Карантин в Україні: чиновник розповів про роботу шкіл та садочків після 5 травня

Багато ресторанів та інших закладів порушували встановлені карантинні обмеження — про це розповів голова ГУ Держпродспоживслужби в Києві Олег Рубан в програмі "Сьогодні День" на каналі "Україна 24".

"Даний локдаун показав безвідповідальне ставлення до свого здоров'я та здоров'я оточуючих. Деякі ресторани працювали не тільки на винос і доставку, а й усередині, і вночі. Правоохоронці фіксували ці порушення впродовж місяця, і зараз ми будемо проводити вже державні інспекції. Сьогодні у нас вже помаранчева зона, і вони можуть працювати", — сказав він.

Читайте також: Великдень на карантині: українцям нагадали правила безпечного святкування

Популярні відео

За словами Рубана, на порушеннях ловили навіть дитсадки та школи.

"Було 4 дитячих садки та дві школи, приватні, які працювали й нехтували здоров'ям дітей і співробітників. Діяльність цих установ була припинена, справи передані правоохоронним органам, і проводитиметься моніторинг цих установ. З 5 травня школи та садочки працюватимуть за правилами помаранчевої зони. Їм буде рекомендовано по можливості переходити на онлайн-навчання і скоротити відвідуваність. Кожна установа буде вирішувати самостійно", — сказав він.

Раніше міністр охорони здоров'я Максим Степанов в ефірі телеканалу "Україна 24" спрогнозував спалах коронавірусу після травневих свят.

Джерело Україна 24 Теги