Як приготувати смачний шашлик: шеф-кухар поділився секретами

Експерт, зокрема, пояснив, як правильно нарізати м'ясо

Як приготувати смачний шашлик: шеф-кухар поділився секретами

Президент Київської асоціації шеф-кухарів Ігор Брагін в ефірі програми "Споживач має право" на телеканалі "Україна 24" розповів, як приготувати смачний і соковитий шашлик.

На запитання, що надає шашлику незабутній смак, шеф-кухар відповів:

"Перше - це залежить від вибору м'яса. Якщо ви можете вибрати якісну свинину чи яловичину, то вам достатньо просто користуватися сіллю, правильно розігріти мангал, і у вас вийде приголомшливий шашлик. Маринади та всілякі заправки доповнюють смак, роблять його більш соковитим, ароматним".

Читайте також: Як правильно маринувати шашлики: українцям підказали класичний рецепт

Популярні відео

Брагін пояснив, як правильно нарізати шматочки м'яса. За його словами, "шматки не повинні бути дрібними, повинні важити 30-40 грамів".

"Дуже важливо мати гарну температуру, тому що мангал, коли ви його розпалюєте, дає соковитість м'ясу, якщо ви його запечатаєте. Запечатати м'ясо можна тільки за великої температури. Скоринка з одного боку, потім одразу перевернути й запечатати з іншого боку. Тому що якщо ви так не робите, то з одного боку ви даєте жар, а всі вітаміни, корисні речовини виходять з незапечатаного боку. В результаті ви отримуєте сухе, не соковите м'ясо, тому що вся рідина випарувалася з непросмаженого боку. Тому дуже важливо - з самого початку запечатувати м'ясо з усіх боків", - зазначив він.

Читайте також: Чи варто купувати рідкий дим: експертка дала пораду українцям

Раніше декан факультету харчових технологій НУБіП України Лариса Баль-Прилипко в ефірі телеканалу "Україна 24" розповіла, як вибирати м'ясо на шашлик.

Джерело Україна 24 Теги