Великдень на карантині: українцям нагадали правила безпечного святкування

У храмах були проведені протиепідемічні заходи

Великдень на карантині: українцям нагадали правила безпечного святкування

Українці мають святкувати Великдень з дотриманням протиепідемічних заходів і соціальної дистанції, найкраще – на вулиці або в форматі онлайн.

Про це в ефірі програми "Сьогодні Ввечері" на телеканалі "Україна 24" розповів начальник головного управління Держпродспоживслужби в Києві Олег Рубан.

"Зараз спільна моніторингова група проводить сумісну роботу з усіма конфесіями. У нас був негативний досвід на Вербну неділю, коли не дотримувались правил. Зараз наші співробітники працюють з церквами. Думаю, все буде гаразд, і можна відсвяткувати позитивно, без будь-яких негативних речей щодо захворювання", - сказав представник Держпродспоживслужби.

Читайте також: Великодній стіл: народні депутати поділилися улюбленими рецептами

Популярні відео

За словами Рубана, оскільки сьогодні гарна погода, можна святкувати на вулиці, бо це "мінімізує передачу інфекції саме через соціальну дистанцію та дотримання обмежувального режиму на вулиці".

"Потрібно йти з родиною, святкувати. Але поради всім надали, це: максимально дотримуватись святкування онлайн по можливості; друге, святкування на вулиці, служби також проходитимуть на вулиці; що стосується самих храмів та церков, також там були проведені певні протиепідемічні заходи, соціальна дистанція - контроль над цим здійснюватимуть мобільні групи", - зазначив чиновник.

Читайте також: Степанов звернувся до українців: якщо не освятите паску, Бог пробачить

Раніше міністр охорони здоров'я Максим Степанов в ефірі телеканалу "Україна 24" спрогнозував спалах коронавірусу після травневих свят.

Джерело Україна 24 Теги