Мріяла стати моделлю: в Одесі школярка померла від анорексії

У поліції відкрили справу через неналежне виконання батьківських обов'язків

Мріяла стати моделлю: в Одесі школярка померла від анорексії

В Одесі 12-річна школярка, яка мріяла стати моделлю, померла від анорексії. За два місяці дитина схудла з 50 до 28 кілограмів. До лікарів батьки звернулися, коли дівчинка вже впала в кому.

Як повідомляється в сюжеті програми "Україна Сьогодні" на телеканалі "Україна 24", бабуся 12-річної Ксенії викликала швидку, коли не змогла розбудити її зранку. Дівчинка впала у кому. Лікарі кажуть, що були вражені майже всі внутрішні органи. В реанімації її під'єднали до ШВЛ.

"Температура тіла при надходженні 35,2, частота дихання – до 10, частота пульсу – 20, сатурація – 75... Вона не реагувала ні на що. Це кома, сидром дегідратації, кахексія, поліорганна недостатність, і підозра на COVID-19", - розповіла директорка дитячої лікарні №3 Одеси Олена Артьомова.

Читайте також: У Львові каналізаційний люк вбив дитину: нові подробиці жахливої трагедії

Популярні відео

За життя дитини лікарі боролися 19 годин, та марно. У лікарні кажуть, що вперше зіткнулись з такою тяжкою формою анорексії.

"Ми були здивовані, що родина проживає за 300 метрів від лікарні. Я запитала, чому так пізно викликали швидку, на що вона сказала – я ж ходила. Вони зверталися в інші клініки, до інших фахівців. Вона погодилася, що була проблема з харчуванням, складно було її нагодувати. Коли я питала, де ви перебуваєте на обліку, яке призначення отримували, на всі питання вона відповідала – я цього не знаю, є мама. Але мама в лікарню прийшла тільки після виклику поліції", - каже директорка лікарні.

Читайте також: В Одесі школяр пирснув у вчительку з балончика: подробиці конфлікту

У школі, де навчалася Ксенія, її родину добре знають. Мати до декрету викладала біологію та основи здоров'я. Діти кажуть – добра, спокійна та чуйна вчителька. Про дівчинку кажуть – відмінниця та відповідальна староста класу.

"Дівчинка гарно навчалася, була активною, в класі її дуже любили діти", - повідомила директорка одеської школи №14 Лариса Герасимчук.

Учні розповіли, що бачили у березні Ксенію на уроках, вона помітно схудла. Водночас, не пригадують, щоб вона ходила до їдальні.

У поліції попередньо відкрили справу за фактом неналежного виконання батьківських обов'язків. Про родину відомо, що батьки розлучені, мати вдруге вийшла заміж, має ще двомісячну доньку.

Раніше в місті Острог Рівненської області кіт задушив немовля, яке мати залишила в колясці у дворі

Джерело Україна 24 Теги