Глава МОЗ пояснив, чому вакцину від коронавірусу не можна купити в аптеці

Міністр пообіцяв сприяння тим, хто постачатиме вакцину на комерційний ринок

Глава МОЗ пояснив, чому вакцину від коронавірусу не можна купити в аптеці

В Україні не варто очікувати появи у вільному продажу вакцин від коронавірусу, оскільки комерційного ринку вакцин поки немає ніде в світі.

Про це розповів в ефірі програми "Сьогодні Ввечері" на телеканалі "Україна 24" міністр охорони здоров'я Максим Степанов.

Читайте також: Степанов сказав, коли чекати нового стрибка захворюваності на коронавірус

Популярні відео

На запитання, коли українці зможуть купити вакцину за свої гроші, очільник МОЗ відповів:

"МОЗ не займається поставкою вакцин на комерційний ринок, і ніколи займатися такими поставками не буде. Щодо комерційного ринку, я як голова МОЗ, будь ласка, у всіх, у кого є можливість поставити в Україну вакцину, яка зареєстрована на території України, на комерційний ринок – ми будемо цьому сприяти. Немає жодної компанії, яка б прийшла і сказала: у нас є можливість, ми законтрактували, ми хочемо поставляти, допоможіть нам це зробити. Комерційного ринку в світі не існує. Хочу нагадати, що в світі тотальний дефіцит вакцин. У всіх країнах світу, окрім країн-виробників, зриваються повністю поставки вакцин".

Читайте також: Степанов розповів, коли Україна буде повністю забезпечена вакцинами від COVID-19

Раніше глава МОЗ Максим Степанов розповів в ефірі телеканалу "Україна 24", скільки і які вакцини від коронавірусу Україна отримає в травні.

Джерело Україна 24 Теги