У Гайвороні приймальне відділення звели з нуля "Великим будівництвом" Зеленського

У Кіровоградській області з'явилося нове відділення екстреної медичної допомоги

У Гайвороні приймальне відділення звели з нуля "Великим будівництвом" Зеленського

У місті Гайворон Кіровоградської області за програмою президента Володимира Зеленського "Велике будівництво" побудували нове відділення екстреної медичної допомоги. Невдовзі воно почне працювати й рятувати життя пацієнтів, інформує Кіровоградська ОДА.

Відділення екстреної медичної допомоги площею майже 300 кв. м. добудували до лікарні. На проєкт витратили близько 18 млн гривень.

"Будівельні роботи практично завершені, підрядники спрацювали оперативно. Фактично роботи почалися в кінці жовтня, і в кінці березня вони були завершені. Нове приймальне відділення зможе вже повноцінно працювати та приймати пацієнтів", — повідомив в.о. голови обладміністрації Валерій Жалдак.

Читайте також: "Велике будівництво" Зеленського добудує Шевченківський культурний центр у Каневі

У відділення закупили медичну техніку, у тому числі томограф, відеогастроколоноскоп та чотири монітори пацієнта. Це дозволить одразу робити діагностику пацієнтів, надавати допомогу, а в разі необхідності готувати до операцій.

Раніше координатор "Великого будівництва", заступник голови Офісу президента Кирило Тимошенко розповів, що цього року за програмою Володимира Зеленського буде відремонтовано, модернізовано та побудовано 177 приймальних відділень у всіх регіонах України.

Джерело Україна 24 Теги