В Одесі школяр пирснув у вчительку з балончика: подробиці конфлікту

Через випадок на уроці вчителька потрапила до лікарні

В Одесі школяр пирснув у вчительку з балончика: подробиці конфлікту

Школяр пирснув у вчительку з газового балончика. В одеській школі прокоментували інцидент, який стався на уроці інформатики. Восьмикласник на зауваження вчительки відповів лайкою, після чого дістав перцевий балончик і пирснув їй в обличчя. Все закінчилося ушпиталенням педагога. Про причини конфлікту — у сюжеті "Україна 24".

Урок інформатики у великій школі спального району. Вчителька Тетяна Скрипник розповідає нову тему, та один учень не веде конспекту. На зауваження огризається й лається. Освітянка включає камеру на телефоні, підходить упритул і просить все повторити. Тоді підліток бризкає в обличчя з перцевого  балончика. Вчительку забрала швидка з опіками рогівки ока. Свій вчинок хлопець пояснив психологу.

"Він каже, що під час уроку він відволікався, не працював, зауваження вчителя йому не подобалося, що вчитель просить працювати. Він визнає що був не правий, пояснює тим, що емоційний стан у нього був збуджений, знервований, агресивний, бо в нього трапилася подія - мами не стало", — розповіла шкільна психологиня Олександра Мельник.

Читайте також: Потрійне вбивство в Києві: поліція повідомила подробиці

Популярні відео

Вчителька викладає у школі математику багато років. У 8-му класу підміняла колегу з інформатики. З цими дітьми не знайома, запевняє директорка закладу, тому не знала, що півтора місяця тому мама померла саме на день народження хлопця.

"Кваліфікований вчитель, користується повагою серед учнів та батьків, в її роботі конфліктних ситуацій не виникало. Проблеми з поведінкою в учня були раніше, декілька років підряд", — сказала директорка ЗОШ №22 Оксана Смірнова.

Мати однокласника хлопця Марина Дяченко обурена поведінкою вчительки.

"Зауваження можна зробити, але тикати в обличчя телефоном і говорити... Вона не могла не знати, що у нього померла мама, всі говорили про це в школі. Я вважаю, вона повелася непрофесійно, вона могла спокійно відвести до директора", — каже вона.

Читайте також: Маріуполець з сокирою розтрощив магазин: подробиці події

Батько хлопчика музикант, алкоголем не зловживає. Родина в поле зору соцслужб або поліцейських не потрапляла. Школяр не відмінник, та конфліктів ані з цим вчителем, ані з іншими не було. Має багато товаришів.

"Нормальний, хороший пацан, гуляли, спілкувалися добре. Погано, звичайно, вчинив, але з боку вчителя, як вона його знімала і говорила, що він уб'є її й так далі - теж неправильно з її боку", — каже Владислав, товариш Данила.

У поліції інцидент назвали хуліганством. Данилу загрожує до 5 років позбавлення волі або 2 тисячі гривень штрафу. Учень сьогодні вдома, з ним працює психолог, вчителька на лікарняному. Обоє спілкування з журналістами уникають. 

Джерело Україна 24 Теги