В основі "русский мир": експерт розповів, як спецслужби Росії вербують українців

"70 років ми жили поруч, і хтось не може втратити симпатію до СРСР", - зазначив Вовк

В основі "русский мир": експерт розповів, як спецслужби Росії вербують українців

Експерт з питань державної безпеки Василь Вовк в ефірі програми «Сьогодні День» на телеканалі «Україна 24» прокоментував викриття СБУ агентів «ЛНР», які готували теракт.

«На те і є контррозвідка, щоб вона могла проводити контррозвідувальні дії, викривати, затримувати і ув’язнювати тих, хто працює проти України, проводить шпигунську діяльність. Ця процедура складна, вона вимагає багато часу, багато оперативно-розшукових заходів - але тим кращий результат. Можна лише привітати з таким успіхом і побажати в подальшому затримувати, оскільки у нас багато таких людей і таких організацій, які проводять проти України підривну діяльність», - заявив експерт.

Читайте також: Уже теракти в країнах НАТО: Гордон про те, де ще будуть промишляти спецслужби Росії

Популярні відео

«У нас є багато симпатиків Росії у вищих ешелонах влади, навіть в СБУ і МВС. Від цього нікуди не дінешся, тому що 70 років жили поряд, і хтось не може втратити симпатію до СРСР, а сьогодні Росія асоціюється з СРСР. Зрозуміло, у спецслужб немає великих грошей, щоб платити, а вербуються люди на ідеологічній основі, в основі цієї ідеології лежить «русский мир», симпатиків якого є багато серед українців, на жаль, особливо на сході України», - додав Вовк.

Читайте також: Велике потрясіння: посол назвав наслідки дипломатичного скандалу для Росії

Нагадаємо, Чехія вислала 18 російських дипломатів через підозри в причетності російських спецслужб до вибуху на складі боєприпасів 2014 року. Росія відповіла висланням з країни 20 чеських дипломатів.

Джерело Україна 24 Теги