Поліцію переведуть на посилений режим на свята — в Авакова розповіли навіщо

Володимир Мартиненко розповів, як правоохоронці стежитимуть за дотриманням обмежень

Поліцію переведуть на посилений режим на свята — в Авакова розповіли навіщо

На великодні свята правоохоронці працюватимуть у посиленому режимі. Подробиці розповів радник міністра внутрішніх справ Арсена Авакова Володимир Мартиненко в програмі "Сьогодні День" на каналі "Україна 24".

"Усі підрозділи МВС готові до будь-яких процесів, які можуть відбуватися у нас в країні. Особливо ми звертаємо увагу на громадянську безпеку, загрози мінувань. І в цілому там, де будуть великі скупчення людей, працюватимуть правоохоронці, щоб забезпечити безпеку і дотримання обмежень через COVID-19", — розповів він.

Читайте також: Не дотримуються карантину: чиновник розповів, що буде з церквами на Великдень

Популярні відео

Мартиненко також розповів, як поліція стежитиме за дотриманням карантину.

"Правила встановлює не поліція, а місцеві органи влади, крім того, що встановлює загальні правила Кабінет міністрів. Тому обмеження будуть, але поліцейські будуть толерантно ставитися до тих, хто намагається порушити дисципліну, розмовляючи з ними. Звичайно, якщо порушення будуть злісні, буде покарання в рамках закону - адміністративний штраф тощо.

У нас люди з розумінням почали ставитися до карантинних обмежень, вони вже звикли до маскового режиму, соціальної дистанції, заборони відвідувати певні місця. З іншого боку, правоохоронці вже побудували нормальну співпрацю з представниками громадянського суспільства, навчилися правильно комунікувати та відпрацювали гострі кути", — сказав він.

Раніше в ПЦУ розповіли, як працюватимуть церкви під час Великодня.

Джерело Україна 24 Теги