Кличко озвучив терміни будівництва метро на Троєщину

Мер також розповів, коли через Подільсько-Воскресенський міст запустять автомобілі

Кличко озвучив терміни будівництва метро на Троєщину

У Києві метро на Троєщину можуть побудувати впродовж найближчих 3-5 років.

Про це в ефірі програми "Сьогодні День" на телеканалі "Україна 24" розповів мер столиці Віталій Кличко. Мер зазначив, що спочатку потрібно добудувати Подільсько-Воскресенський міст.

"Хотів би нагадати, що цей міст також будувався як автотранспортне сполучення, і гілка метро повинна проходити по цьому мосту. Щодо автосполучення – ми робимо все, щоб запустити вже до кінця цього року, коронавірус вносить свої корективи. Але після введення мосту в експлуатацію далі можемо говорити про наступні кроки. Проєкт непростий, коштуватиме багато грошей. Місто само не зможе потягнути весь обсяг фінансування, тому ми зараз проводимо переговори, щоб також залучити іноземні компанії для будівництва гілки метро", - сказав він.

Читайте також: Поліцейський врятував життя чоловіку в київському метро: з'явилися подробиці

Популярні відео

За словами Кличка, зараз допрацьовується проєктна документація, а "коли буде проєкт, коли буде добудований міст і зможемо мати джерела фінансування, ми зможемо говорити про конкретні дати".

"На сьогодні можу сказати, що автосполучення, сподіваюсь, буде до кінця цього року, а будівництво метро, відверто можу сказати - 3-5 років", - заявив мер.

Мер Києва Віталій Кличко в ефірі телеканалу "Україна 24" також розповів про хід вакцинації в столиці.

Джерело Україна 24 Теги