Карантин у Києві - Кличко сказав, коли можуть скасувати локдаун

Мер зазначив, що червона зона карантину стала важким випробуванням для міста

Карантин у Києві - Кличко сказав, коли можуть скасувати локдаун

Мер Києва Віталій Кличко в ефірі програми "Сьогодні Ввечері" на телеканалі "Україна 24" заявив, що з 1 травня столиця з великою ймовірністю може вийти з червоної зони карантину - буде відкрито громадський транспорт, торгові центри та ресторани.

"Я можу сказати, що ми приймаємо рішення відповідно до критеріїв, які прописані фахівцями, людьми, які мають спеціальну освіту. Це медики, епідеміологи, люди, які зараз стежать і спілкуються з нашими іноземними партнерами для того, щоб критична ситуація не вийшла з-під контролю. Хочу зачитати декілька норм: завантаженість ліжок сьогодні 56%, ліжок з киснем завантажено майже 60%. Кількість тестувань на 100 тис. населення - понад 350. Госпіталізація повинна бути не більше 59 осіб на 100 тис. населення, у нас зараз поки 57, тобто ми відповідаємо критеріям, але не всім", - сказав він.

Читайте також: Локдаун у Києві: міністр назвав дві проблеми через обмеження роботи транспорту

Популярні відео

За словами мера, локдаун став важким випробуванням для малого і середнього бізнесу - "люди ледве виживають, залишаються без роботи, коштів для існування".

"Я не говоритиму, наскільки важко бюджету міста, тільки за перший квартал місто недоотримало 2,5 млрд грн. Це болісні показники. Ми робимо все для того, щоб вийти з червоної зони, але це рішення приймає комісія з надзвичайних ситуацій відповідно до критеріїв. Сподіваюся, завтра комісія ухвалить відповідне рішення. Я не виключаю, що з великою ймовірністю з 1 травня ми зможемо перейти з червоної до помаранчевої зони, що буде відкрито громадський транспорт, з дотриманням обмежень відкриті кафе і ресторани, ТРЦ. Ми однозначно робитимемо все для того, щоб транспорт не був переповнений", - заявив Кличко.

Мер додав, що також завтра буде прийнято рішення щодо дитячих садків і шкіл.

Читайте також: Епідеміолог дав пояснення щодо коронавірусу: "Це не третя хвиля COVID-19"

Раніше начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Києві Олег Рубан в ефірі телеканалу "Україна 24" назвав головних порушників карантинних правил у столиці.

Джерело Україна 24 Теги