Катастрофа для країни — лікар розповів, де не можна робити щеплення від COVID-19

Андрій Александрін розкритикував організацію пунктів вакцинації

Катастрофа для країни — лікар розповів, де не можна робити щеплення від COVID-19

Пункти вакцинації від коронавірусу у жодному разі не можна робити в лікарнях — про це заявив в ефірі програми "Сьогодні День" на телеканалі "Україна 24" лікар-інфекціоніст Андрій Александрін.

"Для мене дивно, коли починають готуватися до вакцинального процесу при COVID-19. У мене запитання до головного санітарного лікаря Віктора Ляшка — чим відрізняється процес вакцинації проти COVID-19 від процесу вакцинопрофілактики при грипі, корі та інших вакцинокерованих інфекціях? Я як фахівець скажу — нічим. Коли у 2021 році чиновники МОЗ заявляють, що будуть створені дві тисячі пунктів вакцинацій у лікувальних установах — це катастрофа для нашої країни", — сказав він.

Читайте також: Індійський штам і українська вакцина: лікар відповів на запитання про COVID-19

Популярні відео

Лікар пояснив, чому цього робити не можна.

"У всьому світі вакцинація при COVID-19 організовується, що називається, в польових умовах, щоб ми мінімально людей залучали до медичних установ. Тому що, на жаль, в Україні триває — вона була ще до COVID-19 — неоголошена агресивна епідемія внутрішньолікарняних інфекцій. І коли людина приходить до лікувального закладу і стоїть у черзі, вона піддається величезній кількості інфекційних ризиків і може заразитися різними інфекціями, не тільки COVID-19. До якісного інфекційного контролю нам ще дуже далеко", — сказав він.

Раніше начальник головного управління Держпродспоживслужби в Києві Олег Рубан розповів, що в Україну йде новий штам коронавірусу — індійський.

Джерело Україна 24 Теги