"Велике будівництво" Зеленського добудує Шевченківський культурний центр у Каневі

За програмою президента ведуться роботи на 13 об'єктах Черкаської області

"Велике будівництво" Зеленського добудує Шевченківський культурний центр у Каневі

У рамках програми президента Володимира Зеленського "Велике будівництво" буде завершено Шевченківський культурний центр у Каневі, який не можуть добудувати з 1986 року. Про це повідомила Черкаська ОДА з посиланням на слова очільника області Олександра Скічка.

За словами Скічка, активні роботи на об’єкті вже розпочалися.

"Це буде не просто Будинок культури. Це буде дійсно Шевченківський культурний центр. Ми хочемо, щоб там були виставкові зали. Ми вже маємо ексклюзивну експозицію, яку плануємо презентувати з відкриттям Центру. Концертну залу використовуватимуть для місцевих та всеукраїнських подій. На четвертому поверсі діятимуть місцеві гуртки. Діти займатимуться там абсолютно в інших умовах. Простоювати приміщення не буде. Я впевнений, що Канів підтвердиться як культурна столиця Черкаської області", – зазначив він.

Голова Черкащини пообіцяв, що будуть докладені всі зусилля, аби вже наступного року в Каневі відбулося вручення Шевченківської премії. Це буде рівень залучення посольств, іноземних партнерів та гостей.

Читайте також: На Сумщині відбудують аварійний міст за програмою Зеленського “Велике будівництво"

Також за програмою президента в області ведуться роботи на інших 13 об’єктах, деякі з яких можуть стати знаковими для регіону.

В Умані реалізується проєкт "Маленький Єрусалим", в який входить будівництво парків, реконструкція синагоги та кварталу хасидів у сучасному європейському форматі впорядкування з розв'язанням проблеми сміття.

"Третій об’єкт, який плануємо ввести в експлуатацію цього року, – критий басейн гімназії імені Скляренка в Золотоноші. Його будують п’ять років. Цей басейн планують створити повністю інклюзивним – для дітей та дорослих з інвалідністю. Він слугуватиме не лише для школи, а й для усіх містян", – наголосив Скічко.

Нагадаємо, раніше заступник голови Офісу президента України, координатор програми "Велике будівництво" Кирило Тимошенко заявив, що у 2021 році державна влада переходить на новий рівень реалізації проєктів у співпраці з місцевою владою.

Джерело Україна 24 Теги