Відпочити в Єгипті й Туреччині без росіян: експерт дав поради українцям

Експерт з туризму розповів, які місця не користуються популярністю у туристів з Росії

Відпочити в Єгипті й Туреччині без росіян: експерт дав поради українцям

Як українцям не потрапити на відпочинок з росіянами, розповів директор турагентства Юрій Дереш у програмі "Сьогодні День" на каналі "Україна 24".

"Туреччина для росіян попередньо закрита до 1 червня, в цьому є плюси й мінуси. Єгипет, найімовірніше, відкриється для громадян Росії з другої половини травня. Всім, хто хотів їхати у травні до Єгипту, ми рекомендуємо зробити це в першій половині. Росіян фізично більше, місця в готелях почнуть бронюватися швидше, і ціни зростуть.

Те ж стосується і Туреччини, тому що Туреччина і Єгипет — це дві найбільші країни за обсягом туристів з України, які відпочивають організованим способом. Вони для нас найпопулярніші та найдоступніші в плані фінансів і близькості перельоту, відсутності віз", — сказав він.

Читайте також: Де відпочивають українці: названі три улюблені країни туристів

Експерт розповів, які місця в цих країнах не користуються популярністю у туристів з Росії.

"Щодо Туреччини це (знайти місця без росіян — ред.) складніше зробити, хоч є курорти, куди росіяни менше літають. Вони більше полюбляють Анатолійське узбережжя, у 2019 і 2020 роках їх там було завжди більше. А ось на Егейському узбережжі відпочиває багато місцевого населення, європейці, там трохи менше росіян, наскільки це можливо. Щодо Єгипту — росіяни тут не були фактично з 2016 року. Вони можуть потрапляти сюди через Каїр, а це з пересадкою і дорого. Знайти готель взагалі без росіян - не було проблем", — сказав він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, де і за скільки можна відпочити у травні.

Джерело Україна 24 Теги