На честь відомого українця: Колесніков розповів про новий хокейний кубок

Переможцям Української хокейної ліги вручатимуть новий трофей

На честь відомого українця: Колесніков розповів про новий хокейний кубок

Українська хокейна ліга і Благодійний фонд Бориса Колеснікова створять унікальний кубок, який буде вручено чемпіону УХЛ за підсумками наступного сезону.

Подробиці розповів в ефірі програми "Хард з Влащенко" на телеканалі "Україна 24" президент ХК "Донбас" Борис Колесніков. Колесніков привіз до студії телеканалу кубок УХЛ, який ХК "Донбас" виграв восьмий раз. На запитання, чи хоче він переробити цей кубок, президент ХК "Донбас" відповів:

"Ми не можемо його переробити. Діючий кубок - це вже витвір мистецтва. Ми оголошуємо конкурс на новий Кубок Антонова. Це найвеличніша людина у світі. Всі ж знають Кубок Гагаріна і Кубок Стенлі. Напевно, Антонов із сучасних найвідоміший українець у світі. Ми оголошуємо конкурс, Кубок Антонова".

Читайте також: "Потрібно думати про дітей": Борис Колесніков розповів про подарунок рідному місту

Популярні відео

Президент ХК "Донбас" розповів, що кубок матиме нові функції:

"Як кажуть - чому з кубка не можна випити? У самому слові кубок закладено - князівські кубки, царські кубки... Ось мій кубок носитиме ім'я Антонова, і з нього точно можна буде випити".

Нагадаємо, хокейний клуб "Донбас" вчетверте завоював звання чемпіона Української хокейної ліги й восьмий раз в історії став переможцем чемпіонату України.

Джерело Україна 24 Теги