Не готові до жовтої зони: чиновник розповів, що буде з карантином у Києві

Олег Рубан поскаржився на велику кількість порушень

Не готові до жовтої зони: чиновник розповів, що буде з карантином у Києві

Київ може скоро вийти з червоної зони карантину. Про це розповів начальник головного управління Держпродспоживслужби у Києві Олег Рубан у програмі "Сьогодні Ввечері" на каналі "Україна 24".

"Що стосується переходу, дійсно, у нас показники по Києву стабілізувалися, йде на зниження за всіма параметрами, визначеними МОЗ. Київ може цього тижня вийти з червоної зони. Що стосується Великодня, сьогодні проводяться Держпродспоживслужбою спільно з КМДА консультації з усіма конфесіями щодо проведення свята.

Дійсно, у нас були фактично тренування на Вербну неділю, і ми побачили недотримання протиепідемічних заходів – скупчення людей, недотримання дистанції, відсутність масок. Тому відсьогодні ми посилили контрольний режим за даними закладами. І щодня проводитиметься контроль з метою відпрацювання усіх протиепідемічних заходів", — сказав він.

Читайте також: Не дотримуються карантину: чиновник розповів, що буде з церквами на Великдень

Популярні відео

За словами Рубана, у Києві забагато порушень карантину.

"Київ ще не буде готовий перейти до жовтої зони. У нас буде помаранчева зона. Що стосується суб’єктів господарювання – ресторанів, транспорту, то щодня складається більше сотні штрафів на 34 тис. грн, закриваються суб’єкти господарювання. Люди свідомо не виконують обмежувальні заходи", — сказав він.

Раніше Рубан розповів, що до України йде новий штам коронавірусу — індійський.

Джерело Україна 24 Теги