У Києві відкрилася виставка про Чорнобиль: подробиці

Журналістка "Україна 24" показала, як виглядає виставка "Чорнобиль. Подорож"

У Києві відкрилася виставка про Чорнобиль: подробиці

У Києві в 35-ту річницю Чорнобильської катастрофи відкрилася виставка під назвою "Чорнобиль. Подорож". Подробиці — в програмі "Сьогодні День" на каналі "Україна 24".

Поки вхід на виставку обмежений через карантин, потрібна попередня реєстрація, але після його завершення вона працюватиме для всіх і безплатно. Сама виставка складається з семи смислових блоків. Тут розповідається не тільки про аварію на ЧАЕС, а й про її наслідки. Все починається з 1986 року, розповідається, чим був важливий цей рік і що цікавого сталося. В іншій кімнаті розповідається про аварію 26 квітня 1986, а також про інші аварії.

Читайте також: Зону відчуження будуть відроджувати: чиновник повідомив подробиці

Популярні відео

Також можна дізнатися, що відбувалося в перші дні після аварії та пізніше. Але найбільше уваги привертає зал, де розповідається про те, що таке атом, що таке радіація і що сталося на ЧАЕС з технологічної точки зору. Окрім того, можна оглянути саркофаг у віртуальній реальності.

Також на виставці викладені історії життя ліквідаторів. Кожен охочий може додавати свої історії про Чорнобиль. Виставка знаходиться в першому павільйоні ВДНГ.

Як виглядає виставка, дивіться на відео.

Раніше начальник наукового відділу Чорнобильського заповідника Денис Вишневський розповів, що відбувається в Чорнобильській зоні.

Джерело Україна 24 Теги