На Сумщині відбудують аварійний міст за програмою Зеленського “Велике будівництво"

Аварійний міст ремонтуватимуть до кінця року

На Сумщині відбудують аварійний міст за програмою Зеленського “Велике будівництво"

На автомобільній дорозі між селами Дяківка – Сапушине – Кальченки – Горобівка Сумської області збудують новий міст. Як повідомив голова Сумської облдержадміністрації Василь Хома, “об’єднати Україну якісними дорогами та мостами європейського рівня — це завдання програми президента Володимира Зеленського "Велике будівництво". 

За його словами, активна робота з капітального ремонту мостового переходу на автомобільній дорозі між цими селами вже розпочалася.

"Дуже важливо зосередитися на ремонті тих доріг, де рухаються шкільні автобуси, автомобілі екстреної допомоги. Мені доповіли, що цей відрізок дороги дуже довго перебував в аварійному стані та потребував капітального ремонту. Дітей із села Дяківка автобусом возять до НВК у село Клепали. У Кальченках своя школа, до якої підвозять школярів із навколишніх сіл. Діти не повинні добиратися до школи поганими дорогами! Наше завдання – дороги та мости європейського рівня у кожну громаду", — сказав голова ОДА.

Читайте також: Під Києвом почалося "Велике будівництво" транспортних розв’язок на головних трасах

Цього тижня на мосту проводиться монтаж балок прогонової будови. Завершення робіт планується до кінця року.

Як повідомляв раніше Кирило Тимошенко, заступник керівника Офісу президента та координатор президентської програми “Велике будівництво”, ремонт доріг місцевого значення – один із пріоритетів на 2021 рік.

Джерело Україна 24 Теги