Не дотримуються карантину: чиновник розповів, що буде з церквами на Великдень

У Держпродспоживслужбі розповіли, де заборонять масові свята

Не дотримуються карантину: чиновник розповів, що буде з церквами на Великдень

Церкви не дотримуються заходів безпеки — про це заявив голова ГУ Держпродспоживслужби в Києві Олег Рубан у програмі "Сьогодні Ввечері" на каналі "Україна 24".

"Що стосується свят. Ми сьогодні провели рейд по всіх церквах і побачили, що не дотримуються жодні протиепідемічні правила відповідно до домовленості, укладеної в четвер і п'ятницю. Було велике скупчення людей, відсутність дистанції, відсутність маскового режиму при проведенні богослужінь. Тому на великодні будемо проводити додаткові заходи, встановлювати додаткові пости для дотримання режимів", — сказав він.

Читайте також: Локдаун у Києві: названі головні порушники карантинних правил

Популярні відео

За словами Рубана, масові святкування заборонять у деяких зонах.

"Що стосується переходу в різних регіонах до різних зон, то в червоних зонах такі свята будуть повністю заборонені як масові заходи. Але оскільки йде зменшення захворюваності у деяких регіонах, то вони будуть, але з певними обмеженнями. Перш за все передбачені штрафи для громадян, які не дотримуються правил безпеки, - це 170 грн і 220 грн. Що стосується церков, дійсно, там є адміністрація, суб'єкт, який організовує заходи, штрафні санкції будуть накладатися на них. Цього не хотілося б робити, з кожною адміністрацією обговорювався план дій і заходів, які будуть, і ми будемо тільки посилювати в Києві такі заходи", — сказав він.

Раніше в ПЦУ розповіли, як працюватимуть церкви під час Великодня.

Джерело Україна 24 Теги