Лікар розповів, як змінилося ставлення до коронавірусу

Імунолог назвав групи населення, які потребують вакцини

Лікар розповів, як змінилося ставлення до коронавірусу

Багато українців зрозуміли, що хворітимуть на коронавірус у слабкій формі, розповів імунолог Борис Донськой у програмі "Сьогодні Ввечері" на каналі "Україна 24".

"Вже паніка зійшла, і переважна більшість людей, у яких немає яскраво виражених симптомів, не звертаються за допомогою, не займають ліжка, тому ліжка служать для розміщення важких пацієнтів. Всі вже зрозуміли, що у більшості, якщо ви не входите до групи ризику, ковід матиме протікання прийнятне. І ми знаємо, що сатурацію можна виміряти вдома, моніторити й заспокоювати себе, знати, що ви не претендент на госпіталізацію. Таким чином, більшість людей не потрапляє до лікарні й не завантажує медичну систему", — сказав він.

Читайте також: Ускладнення після хвороби та вакцинація вагітних: лікарка відповіла на запитання про COVID-19

Популярні відео

Лікар розповів, кому потрібно в першу чергу робити щеплення від коронавірусу.

"Це дуже добре, що люди поінформовані. Однак велика кількість людей потрапляє (у лікарню з важкою формою COVID-19 - ред.), і фактично ми знали, що у трьох чвертей (госпіталізованих — ред.) так і буде — це вік, супутні захворювання, ВІЛ, діабет. Саме серед цих людей найраціональніше було б провести профілактичну вакцинацію", — сказав він.

Раніше міністр охорони здоров'я Максим Степанов назвав терміни нових поставок вакцин від коронавірусу в Україну.

Джерело Україна 24 Теги