Відведення російських військ: в Держприкордонслужбі розповіли про ситуацію на кордоні

Андрій Демченко повідомив, що відбувається на кордоні та чи є провокації з боку Росії

Відведення російських військ: в Держприкордонслужбі розповіли про ситуацію на кордоні

Про ситуацію на кордоні України з Росією на тлі відведення російських військ, які накопичувалися з березня, розповів речник Держприкордонслужби Андрій Демченко в програмі "Сьогодні Ввечері" на каналі "Україна 24".

"Прикордонники не втрачають пильності, ми тісно співпрацюємо зі Збройними силами України, і Генштаб, і підрозділи розвідки повинні дати оцінку заяві Росії про відведення військ від кордону з Україною. Зазначу, що безпосередньо біля кордону частини не перебувають, вони завжди були на певній відстані, або за десятки кілометрів, а якщо говорити про базу в Воронежі, то і за сотні кілометрів.

Водночас наші сили готові до будь-яких дій, наше головне завдання у співпраці зі Збройними силами — зупинити ворога і дати час українській армії підійти до кордону для відбиття агресії", — сказав він.

Читайте також: Підуть не всі — військовий експерт про відведення військ Росії від кордону з Україною

Популярні відео

За словами Демченка, нічого підозрілого в районі кордонів наразі не відбувається.

"Переміщення або скупчення сил і техніки на території Росії поруч з Україною ми не спостерігали, значних провокацій, які б свідчили про дестабілізацію ситуації на напрямку кордону з Україною, також не було", — сказав він.

Читайте також: Розслаблятися рано: політолог розповів, чи відведе Росія війська

Нагадаємо, міністр оборони РФ Сергій Шойгу доручив Генеральному штабу Росії та командувачам військами повернути війська, перекинуті останнім часом до кордонів України, в місця постійної дислокації.

Джерело Україна 24 Теги