В ефірі "Україна 24" - масштабний спецпроєкт до 35-х роковин Чорнобильської катастрофи

Ексклюзивно з Прип'яті мовитиме ведуча Лейла Мамедова, колишня мешканка цього міста

В ефірі "Україна 24" - масштабний спецпроєкт до 35-х роковин Чорнобильської катастрофи

26-го квітня «Україна 24» покаже ексклюзивний спецпроєкт до 35-х роковин Чорнобильської катастрофи. Команда інформаційного каналу спробує по-новому поглянути на одну з найбільших екологічних катастроф в історії людства крізь призму років.

«Україна 24» вестиме пряме мовлення з місця подій, відтворюючи хронологію трагедії, яку намагалися приховати від світу.

Читайте також: У зоні відчуження ремонтують дороги - що відбувається в Чорнобилі

Ведучі Алла Щоличева та Олег Білецький вийдуть в ефір з виїзної студії біля саркофага у Чорнобилі. Також Алла  поспілкується наживо з місця подій з глядачами  каналу «Україна». Ексклюзивно з Прип'яті буде мовити ведуча Лейла Мамедова, колишня жителька цього міста та одна з тих, кому довелося починати свій шлях наново.

«Я їду додому», — завжди відповідаю так, коли збираюсь до Прип’яті та Чорнобилю. У 2014 вперше після аварії потрапила місто свого дитинства. З’їздила один раз і вже знала, що буду за кожної нагоди повертатися. Це моя внутрішня потреба. Через багато років й кількох поїздок я зрозуміла, чому мене тягне туди. Там моя сім’я була щасливою. Завжди, коли заїжджаю в Прип’ять, виходить сонце. Мене це так дивувало, а потім дізналась, що так місто зустрічає своїх дітей. І ось я знову повертаюсь Додому», — розповідає Лейла Мамедова.

Також команда НГУ готує серію унікальних матеріалів про людей, які залишилися жити в 30-кілометровій зоні АЕС. Крім того, глядачі загальнонаціонального каналу дізнаються, як насправді змінювався світ після техногенної катастрофи.

Не пропустіть 26-го квітня масштабний спецпроєкт на каналі «Україна 24». На вас чекають неймовірні історії подвигу, героїзму та відродження надії.

Джерело Україна 24 Теги