Маріуполець з сокирою розтрощив магазин: подробиці події

Дебошир образився, що його дружина потрапила в скандал через відсутність маски

Маріуполець з сокирою розтрощив магазин: подробиці події

Житель Маріуполя потрощив сокирою каси одного із супермаркетів міста. Ніхто не наважився зупинити озброєного дебошира. Сокирою рубав апарати, полиці з товаром. Дивом не постраждали люди. Касири та покупці встигли відбігти на безпечну відстань. Чоловік розлютився через те, що дружині не продали товар, бо була без маски. Цей маріуполець не вперше трощить крамниці — подробиці у сюжеті каналу "Україна 24".

Чоловік вривається до магазину, поряд із ним  дружина. А усе, що відбувається, знімає третя особа. За словами очевидців, це неповнолітній хлопчик. Те, що в середині велика кількість людей, нападника не зупиняє. Перелякані співробітники та відвідувачі магазину починають розбігатися хто куди. 

Читайте також: Дітей били і обзивали недорозвиненими: у Рівному спалахнув скандал у спортшколі

Популярні відео

Сам нападник свої дії пояснив на власній сторінці у мережі. Мовляв, хтось із відвідувачів магазину вдарив його дружину через те, що  була без маски.

"Його дружина намагалась здійснити покупки без маски. На зауваження співробітників магазину надіти маску, жінка відмовилась це робити. Співробітники відмовились обслуговувати жінку. Їй зробили зауваження покупці й далі між жінкою та покупцями виник певний конфлікт, але він тривав за межами каси. Далі жінка покинула магазин, не зробивши покупки", — розповів начальник управління комунікації супермаркету Сергій Демченко.

Відомо, що це вже не перший напад чоловіка на магазини. Взимку він  розтрощив одну із кас іншого супермаркету. Там продавчиня відмовилася пробити товар, бо покупець був без маски. 

Читайте також: Під Одесою викрали і катували праскою двох іноземців: деталі резонансної справи

Біля будинку, де мешкає чоловік, наразі велика кількість правоохоронців. На чоловіка вже наділи кайданки та завели всередину будівлі. Дії нападника у поліції кваліфікували за статтею хуліганство. Тепер йому загрожує від 3 до 7 років позбавлення волі. У магазині наразі підраховують збитки, вони становлять щонайменше  60 тисяч гривень, повідомили в компанії.

Джерело Україна 24 Теги