В Україну їде нова вакцина: подробиці від Степанова

"Вакцина йде в нашу загальну програму вакцинації", - зазначив глава МОЗ

В Україну їде нова вакцина: подробиці від Степанова

Голова МОЗ України Максим Степанов в ефірі програми «Сьогодні День» на телеканалі «Україна 24» розповів, коли в Україну надійде партія вакцини AstraZeneca.

«Нам поставили слот літака на завтра на 8:45 ранку. Вакцина вже повинна бути в аеропорту «Жуляни». Відразу вона буде відповідно розподілена по регіонах. Вона йде у нашу загальну програму вакцинації через кабінети щеплень згідно з тими етапами вакцинації, які йдуть: люди, які входять до груп ризику, люди старші 60 років. Окрім того, ми хочемо залишити певну частину для другого щеплення – те, що у нас припадає на останні дні травня. Це ті громадяни, які робили щеплення в лютому. Тобто через 90 днів, починаючи з 23 травня, треба робити другу дозу», - зазначив Степанов.

Читайте також: Степанов розповів, кому робитимуть щеплення вакциною Pfizer

Популярні відео

На запитання ведучого, чи нинішня вакцина AstraZeneca – та сама, що була в Україні й раніше (CoviShield), Степанов відповів ствердно.

«Так, ви абсолютно правильно розумієте. Це AsteaZeneca, просто зроблена на іншому майданчику - майданчику Південної Кореї. Ми її зареєстрували два дні тому відповідно до поданих документів. Але за продуктом - це один і той самий продукт, просто виробляється на різних майданчиках. Ці вакцини повністю взаємозамінні», - заявив голова МОЗ.

Читайте також: Життєво необхідно — Степанов назвав важливий крок щодо вакцин

Раніше експрем'єр-міністр Володимир Гройсман в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, якій вакцині від коронавірусу він довіряє.

Джерело Україна 24 Теги