Радник у Міноборони про загрозу від Путіна: "Одне місто викликає побоювання"

"Немає ніяких приводів розслаблятися, але і впадати в паніку теж", - заявив Мочанов

Радник у Міноборони про загрозу від Путіна: "Одне місто викликає побоювання"

Радник у Міністерстві оборони України Олексій Мочанов в ефірі програми «Ток-шоу №1» на телеканалі «Україна 24» заявив, що Одеса викликає побоювання щодо можливої ​​агресії Росії.

«Я впевнений, що це (скупчення військ Росії на кордоні з Україною - ред.) елемент психологічного тиску, але в політиці (а політики починають війни, а не військові), безумовно, коли побачать слабину, спробують нею скористатися. Я бачу, що найбільше побоювання - це 2 травня, Одеса. Можливі якісь провокації під час річниці подій 2014 року в Одесі, якими можна скористатися, щоб до нас зайти... Але я розмовляв з поліцейськими, які серйозно відстежують ситуацію в Одесі. Я практично не сумніваюся, що в Одесі все пройде мирно, і приводів у Путіна не буде», - зазначив Мочанов.

Читайте також: Як Україна відповість на атаку з Росії: ексклюзив від Арестовича

Популярні відео

«Слухав звернення Зеленського. Я радий, що таке звернення, практично на рівні «брати й сестри», все-таки сталося. В цілому вважаю, що ми зараз на правильному шляху, виходячи з тих позицій, які є на сьогодні. Немає ніяких приводів розслаблятися, але і впадати в паніку теж», - додав радник у Міноборони.

Читайте також: Війська Путіна біля кордонів: Арестович розповів, чи варто Україні побоюватися

Нагадаємо, радник української делегації в Тристоронній контактній групі щодо Донбасу Олексій Арестович в ефірі «Ток-шоу №1» на телеканалі «Україна 24» назвав чотири умови для того, щоб відбулася агресія Росії проти України.

Джерело Україна 24 Теги