Гордон дав новий прогноз щодо "тривожної дати" для всієї України

Журналіст прояснив долю скандального фільму-розслідування Bellingcat

Гордон дав новий прогноз щодо "тривожної дати" для всієї України

Фільм журналіста-розслідувача Bellingcat Христо Грозєва про зрив спецоперації із затримання в Україні російських найманців ПВК "Вагнер" вийде в першій декаді травня.

Про це повідомив в ефірі програми "Хард з Влащенко" на телеканалі "Україна 24" відомий журналіст Дмитро Гордон.

"Фільм про вагнерівців і тему про вагнерівців я пообіцяв не коментувати до виходу фільму. Тому я не коментую. Але Юрій Бутусов офіційно заявив, що цей фільм вийде наприкінці квітня. Нещодавно в інтерв'ю, по-моєму "Радіо Свобода", Христо Грозєв сказав, що через людські проблеми, пов'язані з COVID-19, хворіють люди, велика група працює - цей фільм вийде в першій декаді травня. Посилаюся на Грозєва і кажу, що фільм про вагнерівців вийде в першій декаді травня. Дата пересувається, тому що Грозєв вже двічі приїжджав до Києва і дознімав", - сказав журналіст.

Читайте також: Гордон розповів, чи піде він воювати за Україну

Популярні відео

Нагадаємо, журналіст Дмитро Гордон в ефірі телеканалу "Україна 24" заявляв, що на Україну 15 березня "чекає дуже непростий день", від якого залежатиме майбутнє всієї владної верхівки.

З'ясувалося, що на 15 березня болгарський журналіст-розслідувач Христо Грозєв планував випустити фільм про зрив спецоперації по вагнерівцях. Однак презентація фільму була відкладена.

Джерело Україна 24 Теги