Гордон пояснив, чому українські зірки їздять на гастролі в Росію

Журналіст також розповів, хто в Росії є опорою режиму Путіна

Гордон пояснив, чому українські зірки їздять на гастролі в Росію

Українські артисти, які їздять на гастролі до Росії під час війни, скаржаться, що вдома їм платять занадто маленькі гонорари.

Про це розповів в ефірі програми "Час Голованова" на телеканалі "Україна 24" відомий журналіст Дмитро Гордон.

За словами журналіста, артисти, які гастролюють у Росії в роки війни, "вчиняють дуже погано".

"Я з багатьма товаришую, і мені не хочеться говорити погані слова на їхню адресу. Але настільки обурює все, і деяким я говорив в очі: як можна їздити до Росії? Один сказав: коли моя рідна Україна платитиме стільки грошей, скільки платить Росія, я співатиму тільки в Україні... Я розмірковую: от Батьківщина, це ж мати? Коли вони їздять на концерти, присвячені в Кремлі річниці російської армії, коли співають на концертах, присвячених російському МВС, на офіційних російських заходах, вони зраджують свою Батьківщину. А оскільки Батьківщина - мати, мені здається, що вони за кілька срібняків зрадили б і матір рідну. Але я втішаю себе фразою Колчака, який сказав, займаючи чергове місто: артистів, повій і кучерів не чіпати, вони служать всім режимам", - пояснив він.

Читайте також: Було б ідеально — Гордон розповів, як Європі покарати росіян

Популярні відео

Гордон також оцінив поведінку російських артистів, які підтримують політику Кремля.

"Юрій Лоза - розумна людина, і я багато бачив з того боку розумних людей, яких їхній розум підводить, коли справа стосується України в цілому і Криму з Донбасом зокрема. Там кудись випаровується їхній розум, почуття справедливості, чесність, порядність, і вони починають ліпити горбатого до стінки. На таких людях тримається режим. Вони так підтримують Путіна, анексію Криму і війну проти України, що просто острах бере. Я дивуюся цьому, але вже виробив у собі ставлення", - сказав журналіст.

Читайте також: Україна вже не та: Гордон пояснив, чи наважиться Путін напасти

Раніше журналіст Дмитро Гордон в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив, що президент Росії Володимир Путін програє в боротьбі з цивілізованим світом.

Джерело Україна 24 Теги