Сильний сніг та вітер — у ДСНС розповіли про екстремальну погоду в Карпатах

У горах Карпат триває зима, рятувальники попереджають про небезпеку

Сильний сніг та вітер — у ДСНС розповіли про екстремальну погоду в Карпатах

Карпати сьомий день засипає снігом — про ситуацію розповіла речниця управління ДСНС в Івано-Франківській області Христина Перцович у програмі "Сьогодні День" на каналі "Україна 24".

"Зараз діє попередження про сніголавинну небезпеку на високогір'ї Івано-Франківської області. Небезпека значна, третій рівень. Безпосередньо на горі Піп Іван Чорногірський, де розташований наш рятувальний пост, зараз обмежена видимість, сильний сніг і сильний вітер, температура повітря до мінус 4 градусів. На високогір'ї ще зима повним ходом, тому ми просимо утриматися від походів у гори. Погода на високогір'ї сильно відрізняється від звичайної", — сказала вона.

Читайте також: Можливі заморозки: синоптики дали прогноз погоди на найближчі дні

Популярні відео

За словами Перцович, потік туристів у міжсезоння трохи знизився, але окремі виходи в гори трапляються.

"Кілька днів тому була ситуація, коли була потрібна допомога рятувальників — на гору підіймалася група туристів і один з них зламав ногу. Тому рятувальники Верховинського пошуково-рятувального відділення оперативно прибули на гору і транспортували його на носилках", — сказала вона.

Речниця ДСНС додала, що на дорогах області снігу немає, негода тільки в горах. Вона закликала утриматися від походів у гори, оскільки погода ще зимова і нестабільна. Також Перцович нагадала про необхідність перед звичайним походом у гори обов'язково зареєструватися у рятувальників.

Джерело Україна 24 Теги