Навчальний рік можуть продовжити через карантин — у МОН розповіли, кого це торкнеться

Юрій Кононенко розповів, на якій підставі навчальний рік може продовжитися в червні

Навчальний рік можуть продовжити через карантин — у МОН розповіли, кого це торкнеться

Школи можуть продовжити навчальний рік у червні через карантин — про це розповів начальник головного управління шкільної освіти Міністерства освіти та науки Юрій Кононенко в програмі "Сьогодні День" на каналі "Україна 24".

"Згідно з законом, навчальний рік в школах не повинен тривати довше 1 липня. Але в Україні склалася така традиція, всі чомусь думають, що навчальний рік має закінчитися 25 травня, а для випускних класів 30 травня. Насправді це не так. І з огляду на ситуацію, яка у нас була і зараз триває, все залежить від навчальних закладів. Ці 175 днів, обов'язкові для навчання, повинні бути використані навчальними закладами, і кожен з них, кожна школа сама вирішує це питання", — пояснив він.

Читайте також: На Київщині школи пішли на позапланові канікули через COVID-19: подробиці

Популярні відео

Кононенко розповів, чи багато шкіл будуть змушені продовжити навчальний рік.

"У нас в основному все йде за планом, оскільки дистанційне навчання — це все-таки одна з форм навчання, це абсолютно нормально в теперішніх умовах. Але у нас є школи, особливо в західних регіонах України, де часто з'являлися надзвичайні ситуації та продовжувалися канікули. І можливо, саме там буде необхідність продовжити навчання в червні. Це може стосуватися й інших регіонів. Рішення про це є прерогативою школи, це вирішує керівництво", — розповів він.

Раніше лідерка партії "Батьківщина", народна депутатка Юлія Тимошенко заявила, що дистанційне навчання не замінить очного навчання в школах.

Джерело Україна 24 Теги