Готові подвоїти виробництво: в "Укроборонпромі" розповіли про забезпечення ЗСУ

Юрій Гусєв розповів, над якими замовленнями працює оборонний комплекс

Готові подвоїти виробництво: в "Укроборонпромі" розповіли про забезпечення ЗСУ

Державний концерн "Укроборонпром" готовий забезпечити всі потреби Збройних сил України. Про це заявив генеральний директор "Укроборонпрому" Юрій Гусєв в програмі "Сьогодні День" на каналі "Україна 24".

"За результатами першого кварталу концерн "Укроборонпром" і підприємства-учасники концерну виготовили більш ніж на 10% більше продукції, ніж за аналогічний період минулого року. При необхідності ми готові подвоїти випуск продукції для потреб Збройних сил України. Ми очікуємо вже найближчим часом затвердження державного оборонного замовлення. Хочу підкреслити, що ми виконали всі контракти, частину навіть з випередженням термінів, і ми готові працювати понаднормово для забезпечення ЗСУ військовою технікою", — сказав він.

Читайте також: "Знакова подія": в "Укроборонпромі" прокоментували новий контракт

Популярні відео

Гусєв розповів, які державні замовлення виконує концерн.

"Техніку ми відвантажуємо щотижня — це стосується і бронетехніки. Виконується замовлення на три нові літаки АН-178 для ЗСУ. Вчора і позавчора ми з депутатами профільного комітету Верховної Ради з питань національної оборони, безпеки та розвідки працювали на півдні, були в Херсоні та Миколаєві, зокрема, представляли керівництво одного з дуже важливих підприємств оборонно-промислового комплексу "Зоря-Машпроєкт", обговорювали ситуацію з затвердженням державного оборонного замовлення. Зараз ми працюємо над тим, щоб розширювати та модернізувати виробництво для потреб ЗСУ та зовнішніх партнерів", — сказав він.

Читайте також: Україна запустила важливу реформу в "оборонці": нові подробиці

Також Гусєв прояснив ситуацію з виробництвом патронів, оскільки єдиний український завод з виробництва патронів залишився в Луганську.

"Сьогодні напрацьовується кілька проєктів будівництва патронного заводу. Зокрема, один з них з залученням інвестора знаходиться на фінальній стадії, і найближчим часом планується укласти відповідні договори на створення цього заводу в структурі оборонно-промислового комплексу. На сьогодні ЗСУ забезпечені, але патронний завод потрібен", — сказав він.

Раніше ексрадник президента РФ Володимира Путіна Андрій Ілларіонов назвав ймовірні дати початку активних бойових дій з боку Росії.

Джерело Україна 24 Теги