Будуть загрози Україні — ексрадник Путіна про його звернення до росіян

Андрій Ілларіонов нагадав про випадок із запитом Зеленського до Путіна

Будуть загрози Україні — ексрадник Путіна про його звернення до росіян

Президент Росії Володимир Путін виступить зі зверненням до Федеральних зборів 21 квітня. Про що в ньому може йтися, розповів президент Інституту економічного аналізу, ексрадник президента РФ Володимира Путіна Андрій Ілларіонов в програмі "Час Голованова" на каналі "Україна 24".

"Думаю, він має сказати дещо про Україну, але це будуть помірні загрози. Коли Путін робить якісь реальні дії, він говорить про те, що він робитиме, в трохи зашифрованому вигляді, і необхідно буде зрозуміти, що саме він має на увазі. Звичайно, він не буде розкривати всі свої плани. Скаже так, що його слова можна буде інтерпретувати відповідним чином.

Для Путіна ведення такої гібридної, в тому числі пропагандистської війни має значення саме по собі, незалежно від того, чи відбудуться великомасштабні військові дії. Зрозуміло, що активні контрдії з боку України відволікають деякі ресурси та підвищують градус хвилювання і нервозності. Для Путіна це така галочка, плюс. Думаю, що Путін дещо скаже, але не робитиме занадто гучних заяв. Для більш серйозних заяв він приготував інші формати та деяких своїх помічників", — сказав він.

Читайте також: Ляшко висміяв звернення Путіна до росіян: краще б хвалився будівництвом туалетів

Популярні відео

Також Ілларіонов нагадав про важливий інцидент між президентом України Володимиром Зеленським та Володимиром Путіним.

"На що варто звернути увагу — що Володимир Зеленський запитував телефонну розмову з Путіним після загибелі чотирьох українських військових, і Путін відмовив. Ця історія дуже нагадує те, що сталося 6 серпня 2008 року, коли після вбивства кількох грузинських військових на лінії зіткнення в Південній Осетії Саакашвілі також вимагав негайної розмови з Путіним, і російський МЗС відповів, дослівно цитую: "Час для переговорів президентів ще не настав".

Через півтора дня почалася кампанія вторгнення російських військ, і переговори посередників почалися тоді, коли російські війська вже були на території Грузії. Факт, що Путін відмовився говорити з Зеленським, є дуже важливою ознакою, що свідчить про серйозність намірів Путіна, але вони можуть проявитися як через півтора-два дня, так і розтягнутися на кілька тижнів або місяців", — сказав він.

Раніше Ілларіонов назвав ймовірні дати початку активних бойових дій з боку Росії.

Джерело Україна 24 Теги