Вважаю себе значно стриманішим - Степанов відповів міністру, який його обізвав

Голова МОЗ запевнив, що в нього немає особистого конфлікту з Сергієм Марченком

Вважаю себе значно стриманішим - Степанов відповів міністру, який його обізвав

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов в ефірі програми "Сьогодні Ввечері" на телеканалі "Україна 24" відповів очільнику Мінфіну Сергію Марченку, який обізвав його "персонажем з "12 стільців". Степанов запевнив, що у нього немає особистого конфлікту з Марченком.

"Я вважаю себе значно стриманішою і професійною людиною, щоб публічно відповідати, це наші з ним робочі взаємини. Якщо він вважає за потрібне коментувати таким чином, заради хайпу, - ну, значить Сергій Михайлович вважає за потрібне. У мене не може бути особистого конфлікту з міністром фінансів, у мене є відстоювання інтересів української медицини, здоров'я і життя українців. Якщо я кажу, що нам, наприклад, для закупівлі вакцин потрібно 15,1 млрд грн, і все це підтверджено розрахунками, а він вирішує, що достатньо 2,6, потім же виходить, що я правий. Так само буде і з лабораторією, про яку говорив президент. Зрозуміло, що 100 млн грн нам не вистачить", - заявив Степанов.

Читайте також: Степанов попередив українців про новий штам коронавірусу

Популярні відео

Нагадаємо, міністр фінансів Сергій Марченко заявив, що голова МОЗ Максим Степанов "поводиться як персонаж з "12 стільців" - вранці гроші - ввечері стільці, ввечері гроші - вранці стільці, але гроші наперед". За його словами, Степанов просить збільшити фінансування медицини, не пропонуючи конкретного плану боротьби з коронавірусом.

Раніше міністр охорони здоров'я Максим Степанов в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, чи буде в Україні спеціальний режим карантину на Великдень.

Джерело Україна 24 Теги