В Україні почалася вакцинація Pfizer: ексклюзивні подробиці від "Україна 24"

Головний санлікар Віктор Ляшко розповів про умови використання вакцини

В Україні почалася вакцинація Pfizer: ексклюзивні подробиці від "Україна 24"

Вакцину Pfizer від коронавірусу отримали персонал та підопічні Бородянського психоневрологічного інтернату на Київщині. Імунізація вестиметься з інтервалом у 25 днів. За кожним вакцинованим зарезервують другу дозу вакцини. Завтра вакцинація розпочнеться повсюди. Кожна з областей має понад тисячу доз.

"Вакцинуватися в нас будуть як підопічні, так і працівники. Вакцинування відбуватиметься в три етапи. Сьогодні перший день, буде вакцинація також завтра й у вівторок", — розповіла в.о. директора Бородянського психоневрологічного інтернату Інна Іваненко.

Читайте також: Лікарка назвала важливу умову для успішної вакцинації від коронавірусу

Популярні відео

Початок вакцинації препаратом Pfizer прокоментував головний санітарний лікар Віктор Ляшко.

"Вакцина впродовж трьох годин розморожується. Після цього вона зберігається, як і всі інші вакцини, що використовуються проти COVID-19 і не тільки, впродовж 5 днів при температурі +2…+8 градусів. Тому кожна мобільна бригада забирає з регіонального складу саме ту кількість флакончиків з вакциною, а також розчинників і шприців, які вона використовуватиме впродовж свого робочого дня", — сказав він.

Раніше міністр охорони здоров'я Максим Степанов розповів, коли Україна отримає вакцини від коронавірусу різних виробників — АstraZeneca та CoronaVac.

Джерело Україна 24 Теги