В Україні запустять новий сервіс для пасажирів на транспорті: подробиці від міністра

Також у Мінінфраструктури хочуть відмовитися від маршруток

В Україні запустять новий сервіс для пасажирів на транспорті: подробиці від міністра

Міністерство інфраструктури України запустить новий сервіс, за допомогою якого можна буде перевірити - є перевізник легальним чи нелегальним. Сервіс дозволить пасажирам скаржитися на перевізників. 

Про це в ефірі програми "Україна з Тиграном Мартиросяном" на телеканалі "Україна 24" розповів міністр інфраструктури Владислав Криклій. Міністр додав, що на скарги щодо перевізників повинна бути реакція. А також дав зрозуміти, що від маршруток хочуть відмовитися.

"Найближчим часом хочу запустити сервіс. Ви перший, кому анонсую. Буде можливість через цифрове рішення перевіряти - є перевізник легальним чи нелегальним. Надалі ми хочемо, щоб це стало інструментом про можливу скаргу, щоб надалі наша транспортна інспекція або поліція могли на це реагувати. Це раз", - сказав він.

Читайте також: Локдаун у Києві: міністр назвав дві проблеми через обмеження роботи транспорту

Міністр заявив, що "якщо є подібні скарги щодо перевізників, на це повинна бути реакція".

"Тому що це не тільки питання комфорту, а ще й безпеки пасажирів. Ми за те, щоб такі перевезення виконував великогабаритний транспорт. Він і безпечніший, розміщує більше людей, і можна вимагати певні умови та сервіс. Для цього достатньо ставити на конкурс, щоб це були не маршрутки, а автобуси", - зазначив Криклій.

Раніше міністр інфраструктури Владислав Криклій в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, чи буде залізничне сполучення між регіонами припинятися в умовах жорсткого карантину в Україні.

Джерело Україна 24 Теги