Посилення карантину в Україні: міністр пояснив, чи скасують потяги

Владислав Криклій не підтримує загальноукраїнський локдаун

Посилення карантину в Україні: міністр пояснив, чи скасують потяги

В умовах жорсткого карантину в Україні залізничне сполучення між регіонами поки не буде припинятися, щоб уникнути важких негативних наслідків для економіки країни.

Про це в ефірі програми "Україна з Тиграном Мартиросяном" на телеканалі "Україна 24" розповів міністр інфраструктури Владислав Криклій.

Міністр прокоментував слова мера Києва Віталія Кличка, який закликав оголосити загальноукраїнський локдаун і висловив невдоволення тим, що "Укрзалізниця" призначила додаткові потяги на травневі свята.

"Залізничні перевезення точно не є повноваженнями мера Києва. Звісно, ми виходимо з того, що є мобільність, яку ми маємо забезпечувати й підтримувати, інакше повний локдаун – це взагалі закрити всю Україну, зокрема в економічному сенсі. Державі буде ще важче забезпечувати надходження до бюджетів підприємств, так і бюджетів різних рівнів, щоб, зокрема, долати пандемію", - заявив Криклій.

Читайте також: У Києві з 1 травня буде "природний локдаун": деталі від чиновника

За його словами, уряд постійно стежить за станом карантину в конкретних регіонах.

"Як тільки з'являється понад помаранчевий рівень, є прогнози щодо червоного рівня – одразу у цьому напрямку припиняється будь-який рух або здійснюється виключно транзитом", - пояснив міністр.

Читайте також: З локдауном проблеми — чиновник пояснив ситуацію з COVID-19 в Україні

Нагадаємо, що більш ніж половина регіонів України входять до "червоної зони" карантину.

Раніше глава МОЗ Максим Степанов в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів про ситуацію з коронавірусом у Києві.

Джерело Україна 24 Теги