Дуже небезпечно: в МОЗ розповіли, чим загрожує неякісне м'ясо

"М'ясо, якщо у нього немає сертифіката, купувати дуже ризиковано", - зазначила Усенко

Дуже небезпечно: в МОЗ розповіли, чим загрожує неякісне м'ясо

Експерт з поведінкових факторів ризику Центру громадського здоров'я Міністерства охорони здоров'я Наталія Усенко в ефірі програми «Споживач має право» на телеканалі «Україна 24» розповіла, які дуже небезпечні паразитарні та бактеріальні інфекції в м'ясі загрожують здоров'ю людини.

«Я можу назвати вам найпоширеніші паразитарні інфекції: свинячий ціп'як, бичачий ціп'як, котяча двоустка, печінковий сисун, лямблії. Це все паразитні інфекції, які, якщо м'ясо недостатньо термічно оброблене, поселяються у нас в організмі й перетворюються на повноцінних гельмінтів (черв'ячків)», - зазначила експерт.

Читайте також: Свинина дорожчатиме — українцям дали корисну пораду

Однак, за її словами, крім гельмінтної інфекції, може бути й бактеріальна інфекція.

«М'ясо може бути від хворої корови, свині, частина цих хвороб може передаватися людині. Це може бути сальмонела, бруцельоз, токсоплазмоз. Тому м'ясо, якщо у нього немає сертифіката, висновку про те, що його отримано від здорової тварини, купувати дуже ризиковано», - заявила Усенко.

Популярні відео

Читайте також: Небезпечно для здоров'я – покупцям розповіли про пельмені "з сюрпризом"

Раніше завідувач кафедри технології м'яса і м'ясних продуктів, професор Василь Пасічний в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, які шкідливі для здоров'я добавки можуть міститися в ковбасі.

Джерело Україна 24 Теги