Час ритуальних танців скінчився — експрем'єр про агресію Росії

Арсеній Яценюк розповів, як повинна діяти Україна в умовах російської агресії

Час ритуальних танців скінчився — експрем'єр про агресію Росії

Україна потребує військової та політичної підтримки у протистоянні з Росією. Про це заявив експрем'єр-міністр, голова Київського безпекового форуму Арсеній Яценюк під час Київського безпекового форуму 16 квітня, який транслювався в програмі "Сьогодні Ввечері" на каналі "Україна 24".

"Можна розмірковувати, чи ми маємо думати як Путін і діяти як Путін, але ми маємо думати й діяти як нормальні люди, які вірять у цінності вільного світу. Ми повинні знати, що думає Путін і як він прагне діяти. Ми розуміємо, що це агресивний політичний звір, який шкодує про розвал СРСР і який готовий погрожувати будь-кому у цьому світі. Для нас життєво важливо усвідомити, що часи ритуальних танців, дипломатичних підходів завершилися", — сказав він.

Читайте також: Потрібно діяти на випередження — американський дипломат про санкції проти Росії

Популярні відео

Яценюк впевнений, що Україна має вступити до НАТО.

"Ми маємо діяти. І маємо досягти відчутних результатів, діяти сміливо, щоб зупинити агресію. Я маю чітко зазначити з приводу перспектив членства України в НАТО. Стратегічно, я вважаю, єдиний шанс для України захистити свою безпеку — бути членами НАТО. А тактично – нам сьогодні потрібна летальна зброя, військова і політична підтримка, щоб Україна була стійкою і мала можливість захистити Європу", — сказав він.

Раніше Яценюк розповів, якої допомоги Заходу чекає Україна.

Джерело Україна 24 Теги